Kariéra

STAŇ SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU

Ponuky zamestnania

  • Projektant
  • Rozpočtár elektromontážnych zákaziek
  • Projektový manažér pre slaboprúdové technológie
  • Obchodný manažér

OTVORENÁ POZÍCIA:

Hľadáme kolegu elektrikára ! Živnosť/TPP nástup ihneď

PLAT :

840 – 1 150 EUR/mesiac

Mzda je uvedená od závislosti odbornosti a praxe, všetky pracovné náležitosti sú v súlade so zákonníkom práce, v prípade práce mimo sídla firmy (od 25km od sídla firmy BBF elektro) sú pracovníkom vyplácané stravné náhrady

Čo budeš robiť ?

Montáž silnoprúdových elektroinštalácii, montáž rozvádzačov, čítanie projektovej dokumentácie,

pravidelné preškoľovanie podľa odbornosti

pravidelné preškoľovanie BOZP

Čo očakávame ?

– Vzdelanie v odbore elektroenergetika, silnoprúdová elektrotechnika

– Vodičský preukaz B

– odborná spôsobilosť podľa zákona 718/2002 Z.z § 21 – 23 prax v oblasti inštalácie silnoprúdových elektrických zariadení

– samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, všeobecná technická zručnosť

– bezproblémová práca v kolektíve

– zmysel pre detail

Prípravár výroby - senior

 Miesto práce
Radlinského 17/B, Spišská Nová Ves

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 000 – 1 700 EUR/mesiac- mzda závisí od dĺžky praxe, vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– vypracovanie cenových ponúk pre elektromontážnu činnosť v programe ESO, Excel
podľa projektovej dokumentácie, výkazov – výmer, prípadne podľa obhliadky
– spracovanie výkazov – výmer na časť elektro

– kontrola a pripomienkovanie projektovej
dokumentácie a jej kompletnosti
– komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
– príprava, vyhodnotenie a objednávanie materiálu

– príprava podkladov do súťaží

Požiadavky
na zamestnanca

– vysokoškolské vzdelanie
– odborná spôsobilosť podľa vyhl. MPSVaR č. 508/2009, minimálne §21

 znalosť MS
Office – Excel – stredne pokročilý
– znalosť anglického jazyka – výhodou, nie podmienka
– znalosť Autocad – základy – výhodou

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti

– sociálny program
– koncoročné odmeny podľa výsledkov spoločnosti
– vzdelávanie

– priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

Zvýhodnení budú uchádzači s praxou v elektrotechnickej
oblasti.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
flexibilita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma zameraná na elektromontážne práce, výrobu
rozvádzačov, projektovanie, revízie elektrických zariadení. Oblasť pôsobenia:
SR, ČR. Počet pracovníkov 52.

Adresa spoločnosti

BBF elektro s.r.o.
Radlinského 17/B
052 01 Spišská Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Peták
Tel.: +421915990733
E-mail: jaroslav.petak@bbfelektro.sk

Prípravar výroby - junior, pozícia vhodná pre absolventov

plný úväzok

dohodou

900 – 1 200 EUR/mesiac- mzda závisí od dĺžky praxe

– vypracovanie cenových ponúk pre elektromontážnu činnosť v programe ESO, Excel, podľa projektovej dokumentácie, výkazov – výmer

– kontrola výkazov-výmer a ich kompletnosti
– komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi

– stredoškolské vzdelanie technického zamerania

– min. 3-ročná prax v tvorbe rozpočtov (v odbore elektro alebo stavebníctvo)

– znalosť MS Office – Excel – mierne pokročilý

– znalosť CENKROS – výhodou, nie podmienka

Zvýhodnení budú uchádzači s praxou v oblasti prípravy rozpočtov.

Úplné stredoškolské vzdelanie

Elektrotechnika, Stavebníctvo

3

Nie

– samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Firma zameraná na elektromontážne práce, výrobu rozvádzačov, projektovanie, revízie elektrických zariadení. Oblasť pôsobenia: SR, ČR. Počet pracovníkov 52.

Kontakt